Mourinho a Klopp, ktorý je prvým šialeným futbalistom?

Manchester United a Liverpool double red bude na spadnutie, dva červené armády vyvinúť maximálne úsilie zamerané, vankúš Gobi Dan, o Mourinho, Klopp dve charakter Marshal, ktorý je prvým šialenec kontroverzie opäť znovu dožadujú. Obaja muži futbalovej štýl futbalove dresy na predaj, kariéra trajektórie, číslo titulov a útočných a obranných preferencie, sú ako opačných nepriateľov zasiahnuť nepriateľa, ale dva talentovaní, osobnosť divoký, rebel, ale ľudia hovoria: sú rovnaký typ človeka!
 
Mourinho je riek a jazier, deti ulice, z Porto do Chelsea, od Interu do Realu Madrid, a teraz Manchester United, ako tréner v tíme pre najdlhší čas, ale 3 roky. Ale v tejto krajine majú verných fanúšikov, ale v snaha o nové výzvy, ale nikdy nebol strach z blúdenia, použil skrývať svoje emócie v neustálom rozlúčka v krajnej opatrnosťou, doba jazdy zadarmo a ľahko. Klopp je veľmi odlišná v Mainzi počas 7 rokov, takže pred tisícov fanúšikov ako plač dieťaťa, v Dortmunde trénoval 7 rokov, opäť odchádza, keď slzy štadióne v chladnom profesionálneho futbalu, pretože mal veľa teplo príbehu ..
 
Mu Shuai na dobrý protiútok slávy svete, a to ako v Chelsea, Inter alebo Porto Lacné Dres Barcelona, a to aj v útoku do krvi Real Madrid a Manchester United, sa používa na naháňať výsledky sú starostlivo navrhnuté tak, líniu obrany, rýchly ako Pareto rýchle prestávke . tak dlho, ako je to nutné, nestará sa bude pod vedením hráčov stali blokuje dvere inžinierov, v prednej časti hromadia autobus a zabil útok súpera. Klopp je veľmi odlišná, obhajovať útok, obhajujúci Cuikulaxiu troska terc, bez ohľadu na akýkoľvek tím musí pracovať bláznivý vysokú zatváranie baní, nikdy občasnú nárazovú útok, aj keď dôjde k strate, jeho tím radšej padnúť Nabíjanie na cestách.
 
Mourinho zažil histórii, 02 rokov, začal trénovať sily 15 rokov, on bol v portugalskom výborný, Premiership, Serie A, Serie A celkom 8-krát vyhrať šampionát ligy, 2 korunovať Ligu majstrov, 1 víťazstvo v Európskom pohári, ostatné ako je FA Cup, španielskeho kráľa pohár, taliansky pohár, liga Cup, Národné Super Cup a ďalšie trofeje je príliš početnej spomenúť, vzal FIFA najlepší tréner, jeho trofej showroom, rad individuálnych tímových ocenení takmer 100, to všetko sú interpretácie riek a jazier stavu šialenca. a Klopp tiež učil takmer 20 rokmi, má iba len dve Bundesliga, nemecký pohár a dve Super Cup päť obsah zlata v relatívne obmedzenej trofej, trvalo len dvakrát najlepšieho trénera v Nemecku, je Premier League mesačne Najlepší tréner. nie je to preto, Klopp nie je talent, ale v porovnaní s výkonom výkon na všetkých nákladov Mourinho, Klopp má viac úspechy mimo prenasledovanie, napríklad v klube, keď finančné Reso rces nie sú tvrdohlavo pretrvávajú, ako napríklad voľba medzi futbalovým štýlom a konečnou platovou triedou.