ale chce v tejto sezóne zostať v Manchesteru United

Manchester United vpred Anthony Martial zrejme potvrdil, že zostane v Old Trafford v sezóne tým, že pripustí, že sa zameriava na titul Premier League s klubom.
Francúz bol spojený s odchodom z Red Devils s Tottenhamom a Inter Miláno, o ktorých vie, že majú záujem.
 
21-ročný muž mal neúspešnú kampaň v priebehu posledného volebného obdobia Jose Mourinho, ale dostal svoju sezónu na perfektný štart s cieľom a pomôcť pri vynikajúcej performance pri West Hame minulú nedeľu.
 
Martial by mohol začať v strete zápasu proti Swansea v sobotu a Francúz si myslí Lacné Deti Manchester United 16/17 na predaj, že chce túto sezónu vyhrať.
 
"Ako družstvo sme zatiaľ nehovorili o konkrétnych cieľoch sezóny, ale cieľom je získať čo najviac titulov," povedal Martial.
 
"To sme sa snažili urobiť minulý rok a práve to sa budeme snažiť v tomto roku. Osobne môj hlavný cieľ je samozrejme vyhrať tituly a medaily.
 
"Chcem tiež hrať najviac. Vždy som sa chcel hrať od chvíle, keď som bol mladý, a teraz musím urobiť maximum, aby som získal titul. Stanovila som si ciele pre vystúpenia a ciele, ale to si udržujem pre seba.
 
"Všetci v lige sa posilňujú, kupujú hráčov, takže bude čoraz lepšie a oveľa viac vzrušujúce pre každého - pre nás aj pre tých, ktorí sledujú Premier League.
 
"Hlavným cieľom je titul Premier League. To je to, čo chceme. Keď hráte futbal, ktorý hráte, vyhrajte, aby ste neboli druhej alebo tretej. Takže budeme robiť všetko, čo je v našich silách,